معرفی خدمات

آزمایشگاه جامع تحقیقات قصد دارد تا ازطریق ارائه خدمات تخصصی پژوهشی مطلوب و با کیفیت مورد نیاز پژوهشگران مطابق با استانداردهای جهانی و بهره گیری از توانمندی­ های موجود و در راستای تحقق سیاست های کلان دانشگاه و کشور و بهره گیری از توانمندی­ های درون و برون سازمانی طی یک دهه آینده به جایگاه ممتاز در بین آزمایشگاه­های جامع تحقیقات کشور دست یابیم و در فراهم نمودن محیط رشد و بالندگی و پرورش استعدادهای خلاق و همچنین شکوفایی چرخه علم، فناوری و خلق ثروت سهم قابل ملاحظه ­ای در جامعه داشته باشیم.

 

ما موظفیم با همکاری مدیران ارشد دانشگاه، معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه، محققین برجسته، باانگیزه و متعهد، دانشجویان تحصیلات تکمیلی، نهادهای ذیربط، مسئولان ذیربط در معاونت تحقیقاتی وزارت متبوع، کلیه فعالیت های پژوهشی و خدماتی خود را برنامه محور نموده و با دادن بازخورد مناسب و اصلاح مداوم فرآیندها و فعالیت ها، موقعیت مناسبی را برای دستیابی به وضعیت مطلوب طراحی و اجرا نمائیم. در این راستا در برابر وظایف و تکالیف خود به مدیران ارشد دانشگاه و وزارت متبوع پاسخگو هستیم.

اهداف:

1-ارائه خدمات و افزایش بهره وری در زمینه تامین نیازهای پژوهشی و ارائه خدمات پژوهشی و آموزشی و تشخیصی در سطح تخصصی در دانشگاه های استان، در سطح ملی و بین المللی

2-ارائه خدمات مشاوره ای و تخصصی به سایر دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی متقاضی

3-تقویت و توسعه رویکرد شبکه ای (labsnet)در زمینه فعالیت های آزمایشگاهی

4-ارائه خدمات آموزشی تحقیقاتی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اعضای هیات علمی دانشگاه

 

 

 


خدمات

محتوای مرتبط